АКЦІЇ

створюємо вигідні умови для Вас

sale
sale

Акційна п'ятірка - лише 5 квартир за ціною

10000 грн./м2

Осінній цінопад у GreenЛандії! Оголошуємо сенсаційний розпродаж нерухомості поблизу Києва від надійного забудовника. Ми готові продати квартири за ціною 10000 грн./м2 першим п'яти щасливчикам, які виявлять бажання стати мешканцями сучасного житлового кварталу. Не втрачайти нагоди жити комфортно та купувати вигідно!

Дізнавайтеся деталі за номером 066 800 8 800

sale

Акції на сьогодні

-7%

від вартості квартири
при повній оплаті

Встигніть скористатися нагодою отримати знижку в розмірі 7% від вартості обраної вами квартири за умови повної оплати. Інвестуючи в будівництво ЖК "GreenЛандія", ви можете бути впевненими в надійності забудовника та якості житла.

Дізнавайтеся деталі за номером 066 800 8 800

sale

Акції на сьогодні

10 000 грн./м2

на квартири у
житловому кварталі
до 15.07.2019

Сучасний ЖК GreenЛандія в смт Глеваха оголошує акційні ціни на квартири в 1 секції.
Ціна від 10 000 грн./м2.
Введення в експлуатацію в 2 кварталі 2020 року

Розглянути інші варіанти ви зможете на сайті greenlandia.in.ua Звертайтеся для отримання консультації за номером 066 800 8 800

Придбайте житло на вигідних умовах

у ЖК “GREENЛАНДІЯ”

icons
icons

Мы предлагаем квартиры различной площади, возможность купить двухуровневую квартиру. Удобные и продуманные, эргономичные и функциональные квартиры: однокомнатная квартира для молодоженов, двухкомнатная квартира семьи, трехкомнатная квартира для большой семьи и даже пятикомнатная квартира семьи, в которой часто бывают гости.
Мы предлагаем купить квартиру под Киевом на выгодных условиях. Выбирая квартиры в квартале «GreenЛандия», вы рискуете влюбиться в это место, создать свое гнездышко среди парковой зоны вблизи Киева, заключить выгодную сделку, которая станет началом нового этапа вашей жизни: комфортного, счастливого, светлого и радостного. Скорее решайтесь купить квартиру в новостройке, ведь купить квартиру в Киеве – это обречь себя на пробки, проблемы с инфраструктурой и парковкой.

patern

Залишились питання?

Телефонуй

+38(066)-800-8-800

або

заповнюй форму і
чекай нашого дзвінка

Спасибо! Мы обязательно с Вами свяжемся.