АКЦІЇ

створюємо вигідні умови для Вас

sale
sale

Даруйте весняні враження квадратними метрами

Квартири за святковими цінами
від 10 650 грн/м2

Зробіть сюрприз, який запам‘ятається на все життя! Подаруйте квартиру в житловому кварталі Грінландія!
aНаразі діють вкрай приємні ціни, користайтеся нагодою придбати омріяні квадратні метри доступно та надійно. Ми гарантуємо кращі ціни в сегменті й безпечні умови співробітництва.
У цей складний час ми вирішили порадувати своїх клієнтів і майбутніх мешканців. Лише до закінчення карантину ми продовжуємо акцію. Не втрачайте такої нагоди - займатися плануванням ремонту можна вже зараз, доки з’явилося більше часу!

Консультації за номером 066 800 8 800

Мы предлагаем квартиры различной площади, возможность купить двухуровневую квартиру. Удобные и продуманные, эргономичные и функциональные квартиры: однокомнатная квартира для молодоженов, двухкомнатная квартира семьи, трехкомнатная квартира для большой семьи и даже пятикомнатная квартира семьи, в которой часто бывают гости.
Мы предлагаем купить квартиру под Киевом на выгодных условиях. Выбирая квартиры в квартале «GreenЛандия», вы рискуете влюбиться в это место, создать свое гнездышко среди парковой зоны вблизи Киева, заключить выгодную сделку, которая станет началом нового этапа вашей жизни: комфортного, счастливого, светлого и радостного. Скорее решайтесь купить квартиру в новостройке, ведь купить квартиру в Киеве – это обречь себя на пробки, проблемы с инфраструктурой и парковкой.

patern

Залишились питання?

Телефонуй

+38(066)-800-8-800

або

заповнюй форму і
чекай нашого дзвінка

Спасибо! Мы обязательно с Вами свяжемся.