КВАРТИРИ

ваша затишна фортеця

polygonBigUa
icon

Селище Глеваха — комфортний населений пункт у північному передмісті Києва!

Селище міського типу Глеваха — компактний населений пункт, розташований у Фастівському районі Київської області. Раніше входив до складу Васильківського району. Відстань до Києва складає приблизно 15 кілометрів, тож на авто доїхати до столиці України вдасться десь за 10-15 хвилин, а на маршрутному таксі — за 25-30 хвилин. Житлова нерухомість в селищі Глеваха має чималий попит серед потенційних покупців, оскільки розташовується по сусідству з локальними лісами й парками.

Селище Глеваха: історія, населення, відстань до столиці України

Селище міського типу Глеваха знаходиться за 15 кілометрів від Києва на границі 2-х природних зон — лісу й лісостепу. На півночі цей населений пункт межує з Боярською міською радою, яка входить до Святошинського району. Площа селища Глеваха складає 9,61 км кв., на якій компактно проживає близько 8 849 осіб (станом на 2019 рік).

Назва селища “Глеваха” походить від невеликої глинистої річки, яка досі протікає через цей населений пункт. Дійсно, в селищі дуже багато натуральної глини, тому місцеві називають свою землю “Глинянка”.

Селище Глеваха з’явилось на карті України ще в XVI столітті. Раніше на території цього селища знаходили скіфські кургани. Під час панування Київської Русі через Глеваху проходив важливий торговий шлях, який з’єднував Васильків і Білу Церкву. Його в народі називали “Битий шлях”. На початку XVI століття на території селища Глеваха почали з’являтися перші мисливці, які заселяли території, що прилягали до густих соснових і дубових лісів. Зараз Глеваха поділена на 2 частини:

 • Західну;

 • Східну.

Межа проходить по Південно-Західній залізничній дорозі. На території самого населеного пункту функціонує 3 залізничні зупинки.

Чи варто купувати житлову нерухомість у селищі Глеваха?

Зараз купити квартиру в цьому мальовничому населеному пункті можна як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості. До прикладу, купити простору й сучасну квартиру можна в ЖК “Verba”. Вартість квадратного метра в цьому житловому комплексі стартує від 18.8 тис. грн. Забудовник пропонує житло класу “комфорт” з можливість обрати 1-, 2- чи 3-кімнатну квартиру з ергономічним плануванням. Також в пішій доступності від дому з’явиться розвинена інфраструктура, яка включатиме:

 • Магазини;

 • Дитячий садок;

 • Школу;

 • Торгово-розважальний центр. 

Раніше також розпочалось будівництво 1 секції в ЖК “GreenЛандія”. Окремо забудовник планує звести дитячий садок, а трохи пізніше — повноцінний дошкільний і позашкільний комплекс. На його базі функціонуватимуть художній, музичний і театральний гуртки, спортивні секції, курси англійської мови за інноваційними оксфордськими програмами. Тому купівлю квартири в цьому ЖК варто розглянути молодим сім’ям з дітьми.

Купити житло в селищі Глеваха можна й на вторинному ринку нерухомості. Та варто ретельно зважувати стан самого будинку, якість інженерних комунікацій і готового ремонту. Актуальні оголошення варто шукати на перевірених сайтах, до прикладу, на DOM.RIA, аби захиститися від шахраїв. Середня вартість квадратного метра в будинках старого житлового фонду коливається в межах 20 тис. грн.

Інфраструктура в селищі Глеваха

Перед купівлею житла в цьому населеному пункті, варто розуміти, яку інфраструктуру отримують місцеві жителі. Зараз у селищі Глеваха функціонує:

 • Державна школа, розрахована на 1167 осіб;

 • Дитячий садок;

 • Амбулаторія сімейної медицини;

 • Аптеки (3 шт.);

 • Магазини (14 шт.);

 • Глеваський фермерський ринок;

 • Перукарня.

За потреби за 3-4 хвилини можна виїхати на популярну Одеську трасу й доїхати до меж Києва за 15-20 хвилин. Також на території селища Глеваха функціонує Київська обласна психоневрологічна лікарня, на базі якої надають державну медичну допомогу кваліфіковані лікарі. Як правило, забудовники передбачають автономні додаткові об’єкти соціально-вагомої інфраструктури на території своїх житлових комплексів. 

Отже, селище Глеваха — чудовий варіант для довготривалого проживання! За потреби доїхати до столиці України можна за лічені хвилини, а на території населеного пункту знайдеться все, що треба для комфортного повсякденного життя! Зважаючи на низьку вартість квадратного метра житла в порівнянні з Києвом, селище Глеваха приваблює молоді сім’ї з дітьми, бізнесменів, які втомились від шуму великого міста.


Є питання? Ми дамо відповідь

Спасибо! Мы обязательно с Вами свяжемся.

Залишились питання?

Телефонуй

або

заповнюй форму і
чекай нашого дзвінка

Спасибо! Мы обязательно с Вами свяжемся.